Гарний рушник може служити дуже довго, однак для цього важливо купити дійсно якісний продукт, і це вимагатиме наявності певних знань у покупця при виборі та догляді за ним. Обираючи текстиль, необхідно відштовхуватися від його призначення. В основному, розрізняють рушники для рук, обличчя, банні, кухонні, дитячі та пляжні.
РУШНИК ДЛЯ РУК
Руки часто піддаються впливу несприятливих факторів: невеликі механічні ушкодження, часте миття, контакт з побутовою хімією. Отже, не варто нехтувати якістю продукції заради низької ціни. Найпопулярніші розміри рушників для рук – 30х30 (серветки для рук), 30х50, 40x70. Найбільше в побуті ми користуємося саме рушниками для рук, тому для того, щоб рушник прослужив довго, варто звернути увагу на його експлуатаційні характеристики. Оскільки, дешевий, неякісний виріб швидко втрачає вигляд і приходить в непридатність вже після декількох прань. Щоб уникнути подібних ситуацій, замовляти рушник потрібно у перевірених постачальників.
РУШНИК ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ
Обличчя найчастіше піддається негативному впливу ультрафіолету і води, перепадів температури. Отже, доглядати за ним потрібно з особливою ретельністю і обережністю.
Рушник для обличчя – є обов'язковим предметом щоденної гігієни. Він необхідний для ніжного промокання обличчя після вмивання, душу, миття голови. Щоб уникнути подразнень на шкірі, рушник для обличчя має бути максимально м'яким і комфортним у використанні. Тому така продукція має вирізнятися гарною гігроскопічністю, м'якістю та в першу чергу – натуральністю.
В продажі зустрічаються лицьові рушники таких розмірів: 40 × 80 см; 50 × 85 см; 50 × 90 см. Він також може бути і меншого розміру – наприклад, 30 × 50 або 40 × 40 см.
БАННИЙ РУШНИК (РУШНИК ДЛЯ ТІЛА)
Ціни на банні рушники, як правило, визначаються матеріалом, з якого вони виконані, а також рівнем вологопоглинання, щільністю, зносостійкістю. В цілому більш висока ціна гарантує відмінні поглинаючі якості і довговічність, але не завжди. Тому, перш ніж купити банний рушник, оцініть його склад, зовнішній вигляд, довжину ворсу, щільність, тактильні відчуття. І обов’язково віддайте перевагу виробам з натуральних тканин. Найкращою поглинаючою здатністю володіють рушники з натуральних тканин: бавовни, бамбука, льону.
Махровий банний рушник має гарно вбирати вологу. Тут важлива довжина ворсу: бажано, щоб вона коливалася в межах 5-8 мм, тому що довший ворс може закручуватися з часом і, відповідно, втрачати свій привабливий зовнішній вигляд. Щільність виробу визначається на дотик – чим щільніше поверхня, тим довше банний рушник прослужить. Банними прийнято вважати рушники розміром 50х100 см та 70х140 см.
КУХОННИЙ РУШНИК
Кухонні рушники – обов'язкові атрибути будь-якої кухні. З їх допомогою господиня легко справляється з прибиранням приміщення. Рушником швидко висушується поверхня стола і мокрий посуд, з його допомогою можна швидко ввібрати пролиту рідину. Тому вироби для кухні виготовляються з окремих матеріалів, що дозволяють господарці відмінно справлятися з щоденними функціями. Особливе місце займають вафельні рушники, які завдяки структурі волокон відрізняються підвищеною гігроскопічністю, зносостійкістю, невибагливістю у догляді. Лляні вироби добре вбирають вологу, переносять прання при високих температурах, зберігають форму, мають антисептичні властивості. Бамбукові кухонні рушники з'явилися відносно недавно і заробили відмінну репутацію високими експлуатаційними властивостями. Рекомендовано обзавестися кількома видами кухонних рушників і використовувати кожен виріб за призначенням.
ДИТЯЧИЙ ТЕКСТИЛЬ
Діти – найвибагливіші споживачі будь-якої продукції, саме дитячий текстиль вимагає особливої уваги як при виробництві, так і при виборі. Текстиль для дітей виготовляється переважно з натуральних матеріалів, що не викликають алергічні реакції. Це чисті бавовняні волокна, що забезпечують м’який дотик з ніжною шкірою малюка.
Основні характеристики текстильних предметів, що обираються дітям: натуральність складу, практичність виробу, стійкість малюнку та структури ниток до волого-теплової обробки, стійкість краю виробу, швидкість висихання.
Важливо, щоб обраний предмет подобався не лише дорослому, а й дитині, адже саме вона найчастіше контактуватиме з придбанням фізично та емоційно. І найголовніше, щоб виріб був якісним та не зашкодив здоров’ю дитини. Не купуйте виробів із синтетичних матеріалів. Вони мають погані водопоглинаючі властивості і можуть викликати алергічні реакції.
ПЛЯЖНИЙ РУШНИК
Вибираючи пляжний рушник, потрібно звернути увагу на вироби зі щільністю дещо нижче, від 300 до 450 г/м2. Він має бути достатньо щільним, щоб гарно вбирати вологу, але й при цьому швидко сохнути. Якщо рушник виявиться підозріло легким, то краще відмовитися від такої покупки. Стандартні розміри пляжних рушників – 90х160, 90x170, 100x180.
Пляжні рушники мають володіти не тільки властивістю гарно вбирати вологу, а також можуть служити пледом для прийняття сонячних ванн. Тож при виборі, зверніть увагу на якість матеріалу та яскраві принти.
Наші менеджери з радістю допоможуть Вам у виборі рушників з нашого асортименту серед широкої палітри кольорів та в оформленні замовлення.